Svenska Handelsbanken

Svenska Handelsbanken on Rootsi pangakontsern, mis on üks suuremaid panku Põhjamaades. Pangal on globaalne võrgustik filiaalide ja tütarettevõtetega ning see pakub erinevaid finantsteenuseid nii ettevõtetele kui ka eraisikutele.

Svenska Handelsbanken on tuntud oma detsentraliseeritud struktuuri ja kliendikeskse lähenemisviisi poolest. Pank pöörab suurt tähelepanu klienditeenindusele ning püüab alati leida parima lahenduse klientide finantseerimis- ja investeerimisvajadustele.

Svenska Handelsbanken Eesti filiaal alustas oma tegevust Eestis aastal 2006 ja pakub erinevaid finantsteenuseid, nagu hoiused, laenud, krediitkaardid ja kindlustus, nii ettevõtetele kui ka eraisikutele.

Svenska Handelsbanken Eesti filiaal

Svenska Handelsbanken Eesti filiaal on Eesti haru Svenska Handelsbanken’ist, Rootsi pangakontsernist. Pank alustas oma tegevust Eestis aastal 2006 ning pakub erinevaid finantsteenuseid, nagu hoiused ja säästukontod, laenud, krediitkaardid ja kindlustus.

Svenska Handelsbanken on üks suurimaid panku Põhjamaades ja tal on globaalne võrgustik filiaalide ja tütarettevõtetega. Pank on tuntud oma detsentraliseeritud struktuuri ja kliendikeskse lähenemisviisi poolest. Svenska Handelsbankenil on tugev positsioon ettevõtete panganduse valdkonnas, kuid see pakub ka finantsteenuseid eraisikutele.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *