Marfin Bank

Marfin Bank on pangandusasutus, mis tegutseb Küprosel, Kreekas ja Maltal. Pank loodi 2001. aastal, kui Cyprus Popular Bank ja Bank of Cyprus ühinesid. Marfin Bank pakub erinevaid finantstoodete ja teenuste, nagu hoiused, laenud, krediitkaardid ja kindlustus.

2013. aastal omandas Marfin Banki juhtiva Kreeka finantsinstitutsiooni Piraeus Bank. Omandamine aitas tugevdada Piraeus Banki positsiooni Küprose ja Malta turgudel ning laiendas ka nende kohalolekut Kreekas. Täna tegutseb Marfin Bank Piraeus Banki tütarettevõttena, pakkudes pangateenuseid eraisikutele, ettevõtetele ja korporatsioonidele Küprosel, Kreekas ja Maltal.

Marfin Bank Eesti filiaal on pangandusasutus, mis tegutseb Eestis. Pank pakub erinevaid finantstoodete ja teenuste, nagu hoiused, laenud, krediitkaardid ja kindlustus. Marfin Bank Eesti filiaal loodi 2006. aastal, pärast seda, kui Marfin Popular Bank omandas 100% Eesti pangast Hoiupank. 2013. aastal omandas Piraeus Bank Marfin Banki, sealhulgas Marfin Bank Eesti filiaali. Täna Marfin Bank Eesti filiaal tegutseb Piraeus Banki tütarettevõttena ja pakub pangateenuseid eraisikutele ja ettevõtetele Eestis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *