Luminor

Luminor on Põhjamaade pangandusasutus, mis tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus. Pangal on oma juured Balti riikides ning see loodi aastal 2017, kui Nordea ja DNB ühinesid Balti riikides tegutsevate pankadega.

Luminor pakub erinevaid finantsteenuseid, nagu hoiused, laenud, kaarditeenused, kindlustus ja investeerimisteenused, nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Luminor keskendub peamiselt äriklientide teenindamisele, kuid pakub ka erinevaid teenuseid eraisikutele.

Luminor on tuntud oma innovaatiliste lahenduste ja kasutajasõbraliku pangateenuse poolest. Pank on loonud palju digitaalseid lahendusi, nagu näiteks mobiilirakendus, mis võimaldab klientidel teha pangatoiminguid igal ajal ja igal pool. Luminor pakub ka investeerimisteenuseid, sealhulgas aktsiate, võlakirjade, fondide ja pensionifondide kaubandust.

Luminor on litsentseeritud vastavate riikide finantsinspektsioonide poolt ja allub seega nende riikide finantsteenuste seadustele ja regulatsioonidele. Pank järgib kõrgeid rahapesu tõkestamise standardeid ja klientide privaatsuse tagamise nõudeid. Luminor on saavutanud mitmeid auhindu oma pangateenuste kvaliteedi ja innovaatiliste lahenduste eest.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *