Fjord bank

Fjord Bank on Taani pangaettevõte, mille eesmärk on pakkuda oma klientidele lihtsaid ja paindlikke pangateenuseid. Fjord Bank tegutseb täielikult digitaalselt, ehkki see on osa Taani suurest Finansiel Stabilitet pangandusgrupist. Panga teenuseid saab kasutada veebi- ja mobiilirakenduste kaudu ning nende hulka kuuluvad hoiused, laenud, investeerimisteenused ja maksete töötlemine.

Fjord Bank keskendub sellele, et muuta pangandus lihtsamaks, kiiremaks ja mugavamaks, pakkudes klientidele paindlikke ja lihtsaid lahendusi. Näiteks pakub pank võimalust avada pangakonto vaid mõne minutiga ja haldada seda täielikult veebi- või mobiilirakenduse kaudu. Samuti pakub Fjord Bank oma klientidele konkurentsivõimelisi intressimäärasid hoiustele ja laenudele ning haldab klientide varasid vastutustundlikult.

Fjord Bank on suunatud eelkõige eraisikutele, kes soovivad oma finantsasju hallata lihtsalt ja mugavalt, kuid pangal on ka ärikliendid. Fjord Bank on tuntud ka oma innovaatiliste lahenduste poolest, näiteks blockchain-tehnoloogia kasutamine oma teenuste täiustamiseks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *