Coop pank

Coop Pank on Eesti pangandusasutus, mis alustas oma tegevust aastal 2017. Coop Pank on osa Coop Eesti Keskühistust, mis on üks suurimaid jaekaubandusketid Eestis, mis omab sadu kauplusi üle kogu riigi.

Coop Pank pakub erinevaid pangateenuseid, nagu hoiused, laenud, kaarditeenused, kindlustus ja investeerimistooted, nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Pank keskendub peamiselt jaekaubandusketi Coop Eesti Keskühistu klientide teenindamisele, kuid pakub teenuseid ka muudele klientidele.

Coop Pank on tuntud oma innovaatiliste lahenduste poolest, nagu näiteks mobiilirakendus, mis võimaldab klientidel teha pangatoiminguid igal ajal ja igal pool. Pank pakub ka investeerimisteenuseid, sealhulgas aktsiate, võlakirjade ja pensionifondide kaubandust.

Coop Pank on litsentseeritud vastavate riikide finantsinspektsioonide poolt ja allub seega nende riikide finantsteenuste seadustele ja regulatsioonidele. Pank järgib kõrgeid rahapesu tõkestamise standardeid ja klientide privaatsuse tagamise nõudeid. Coop Pank on saavutanud mitmeid auhindu oma pangateenuste kvaliteedi ja innovaatiliste lahenduste eest.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *