123laen.ee

123laen.ee on Eesti ettevõte, mis pakub kiirlaenude ja tarbimislaenude teenuseid. Ettevõte tegutseb alates 2013. aastast ning on spetsialiseerunud väikelaenude pakkumisele.

123laen.ee pakub laenutooteid, mis sobivad erinevateks vajadusteks, sealhulgas remondilaenud, reisilaenud, õppelaenud, autolaenud ja muud tarbimislaenud. Platvormil on kiired taotlemisprotseduurid, mis võimaldavad laenu taotleda vaid mõne minutiga. Klientidel on võimalik taotleda laenu alates 300 eurost kuni 10 000 euroni ning laenuperioodid varieeruvad vahemikus 3 kuud kuni 5 aastat.

123laen.ee pakub ka laenuperioodi pikendamise võimalust, mis võimaldab klientidel vajadusel pikendada oma laenuperioodi kuni 30 päeva võrra. Platvormil on ka laenu ennetähtaegse tagastamise võimalus, mis võimaldab klientidel vähendada oma intressimakseid.

123laen.ee on saavutanud populaarsuse oma paindlike laenutoodete ja lihtsate taotlemisprotseduuride tõttu. Ettevõte pakub ka kliendituge ja nõustamist, et aidata klientidel leida neile sobivaim laenutoode.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *